Faizsiz ArabaFaizsiz Araba Alma Sistemleri

Wowwo Senetle Araba Satın Alma Fırsatı

0
Wowwo ile Senetle Araba Satın Alma Fırsatı

Wowwo senetle araba satın alma fırsatı için sizler de hemen satın almak istediğiniz araca karar verin ve hiçbir şekilde faiz ödemeden araç sahibi olun. Kredi faizlerinin yüksek olduğu son dönemlerde, alınmak istenen aracın kredi faizleri ile çok yüksek maliyetlere çıktığını söylemek doğru olur. Wowwo ise kullanıcılar için faizsiz ve senetle araç satın alma imkanı sunan firmalardan biridir. Wowwo ile araç satın almak için yapılması gereken sadece belirli bir miktar peşinat ödemek ve bunun ardından istenen aracı kolayca satın almaktır.

Günümüzde pek çok kişi yüksek faizli krediler ile araç satın almaktan uzak durur. Kredi faizleri ile satın alınmak istenen araç, oldukça fazla bir maliyet oluşturur. Bunun yanında yüksek faizli kredilerin geri ödeme koşulları da tüketiciyi zora sokar ve bu nedenle banka kredileri çok fazla tercih edilmez ancak son zamanlarda oldukça popüler olan ve tüketicilere faizsiz araç satın alma imkanı sunan Wowwo ile oldukça kolay şekilde araç satın almak mümkündür. Senetli araç satışı yapan Wowwo, faizli kredilere yaklaşmayan tüm tüketiciler için pek çok avantajı da beraberinde getirir.

Wowwo ile Senetle Araba Satın Alma Avantajları

Wowwo, senetle araba satın almak isteyenler için pek çok avantajı aynı anda sunar. Sektörün güvenilir markalarından biri olan Wowwo, aynı zamanda sağladığı güven ile kısa zaman içerisinde geniş kitlelere hitap etmeye başlamış ve faizsiz ikinci el araç alımında güvenilir bir firma haline gelmeyi başarmıştır. Peki, ikinci el araba alımlarında Wowwo ile gelen avantajlar nelerdir? Daha yakından göz atalım.

  • Wowwo, müşterileri için her şeyden önce faizsiz ikinci el araç satın alma imkanı sunar.
  • Firmada araç için ödenmesi gereken peşinat oranı araç bedelinin yüzde 30’u kadardır.
  • İkinci el araçlar Wowwo uzmanları tarafından gerekli testler ve kontroller ile yapılarak alınır ve bir sonraki müşterisine sunulur.
  • Peşinatın yatırılmasının ardından ilk gün araç teslim edilir ve bir sonraki gün noterde araç devri yapılır.
  • Senetler için uygun vade, ödeme koşulları ve geri ödeme için taksitlendirme konusunda pek çok açıdan kolaylık sağlar.
  • Bazı araçlarda bir yılda 5 bin kilometreye kadar garantili hizmet verir.
  • Herhangi bir arıza yaşanması anında 24 saat destek sağlar.

Wowwo, senetle araç satın almanın en kolay ve pratik yollarından biridir. Bunun yanında kullanıcılar Wowwo ile araç satın alabilecekleri gibi aynı zamanda kendi araçlarını da Wowwo’ya satabilir. Satılan araç için ödeme en geç 2 saat içinde yapılır ve bunun yanında en yüksek fiyat teklifi sunulur. Dileyenler araçlarını Wowwo’da başka bir araçla takas da edebilir.

Binek ve Ticari Araçlar 1 Yıl Garanti

Wowwo ile ikinci el araç satın almak isteyenler, binek ve ticari araçlar için sunulan 1 yıl garanti hizmetinden faydalanırlar. Firma tarafından verilen garantide ilk 6 ay için 10 bin km, toplam 1 yıl için de 20 bin km sınırının olduğunu da söylemeden geçmeyelim. Eğer siz de ikinci el binek ya da ticari araç satın almak istiyorsanız, hemen Wowwo yetkili satıcıları ile iletişime geçebilir ve siz müşterileri için özel olarak incelenen ve test edilen en temiz araçları faizsiz ve kredisiz senetle satın alabilirsiniz. Üstelik faiz ve kredi avantajları yanında Wowwo tarafından sağlanan avantajla keyifli bir alışveriş yapabilirsiniz.

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]

İlgili Yazılar

Yorumlar

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir