EmlakFaizsiz ArabaFaizsiz EvFaizsiz Finans Kurumları

Trafik Sigortası Sakatlanma ve Ölüm Teminatı

0

En uygun araç kredisi ile aracınızı aldınız ve artık bir trafik sigortasına ihtiyacınız var. Trafik sigortası olası bir kaza durumunda kazayı yapan kişinin ve üçüncü kişilerin yaşadıkları hasar masraflarını karşılar. Kaza sırasında hatalı olan trafik sigortası olan araç ise kazadan çıkan araç ile ilgili masrafları ve kazada araçta bulunan insanların sağlık ile ilgili masrafları trafik sigortası poliçesi tarafından ödenir.
Trafik sigortasında ölüm teminatı; Trafik sigortası bulunan araç ile yapılan kaza sonucunda bir ölüm gerçekleşmişse ölen kişinin defin masrafları ve ölen kişinin bakmakla mükellef olduğu kişilere bakılabilmesi için maddi destek ödenir.

Trafik Kazası Sonrası Sakatlanma Teminatı

Trafik sigortası olan araç herhangi bir kimsenin sakatlanmasına neden olursa ve bu kişi tamamen ya da kısmen belirli süreli çalışamaz hale gelirse trafik sigortası poliçesi kişinin çalışamama durumundan doğan bu zararı karşılamaktadır. Trafik sigortası poliçesi tutarı hesaplanırken ölüm veya sakatlanma durumunda; kişinin yaşı, geliri, geride kalan kişilerin desteğe ihtiyaç durumları ve ölen veya sakatlanan kişinin kusur durumuna göre değişmektedir. En uygun araç kredisi ile aldığınız aracın trafik sigortasını yapacağınız şirketi özenle seçmeniz gerekmektedir. Trafik kazasında araç sigortasının önemini biliyorsunuz. Olası bir kaza durumunda aracınız için tüm masrafları karşılayacak bir sigorta şirketi poliçesi işinizi kolaylaştırır.

En Uygun Araç Kredisi İle Araç Alabilirsiniz

Birikim yaparak araç almak en iyi seçenek olsa da ülkemizin yarıdan fazlasının asgari ücretle çalıştığını varsaydığımızda bu seçeneği göz ardı etmemiz gerekir. Senetle araba almak uygun bir seçenek gibi görünse de bu seçeneği karşılayabileceğiniz yerler genellikle sınırlıdır. Vadeli araba alma seçeneğinin yanı sıra farklı bir seçenekte mevcuttur araç kredisi kullanmak. Araç kredisi ödemeleri vadesi olarak her ay aynı miktarda ödeme yapıldığından yılda bir kere de maaşınızın arttığı düşünülürse araç kredisini aldıktan bir yıl sonra maaşınıza gelecek zam ile ödemeleriniz kolaylaşır. Ödemenizde herhangi bir artış yaşanmayacağından bu sırada da maaşınızın krediden kalan kısmı ile ihtiyaçlarınızı karşılamaya alışacağınızdan dolayı bir yıl sonraki ödemeleriniz daha kolay bir şekilde ödenecektir.  En uygun araç kredisi ya da senetle araba seçeneklerine göz atarak hayalinizdeki araca sahip olabilirsiniz

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]

İlgili Yazılar

Yorumlar

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Diğer Emlak