Bilgi BankasıFaizsiz EvFaizsiz Finans Kurumları

Tasarruf Finansman Faaliyeti Nedir?

0

Kredisiz ev almak için alternatif sistemi tercih edenlerin cevap aradığı soruların başında, tasarruf finansman faaliyeti nedir? Gelmektedir.

Ev almak için seçilen bu yöntemde amaç; yapılan sözleşme uyarınca tahsisat yapılmasına ilişkin şartların gerçekleştirilmesine müteakip, müşterilere finans kullandırılmasıdır.

Bu yöntemde ev sahibi olmak, tamamen faizsiz sistem aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Faizsiz finans kuruluşu, hem müşterilerin birikimleri ile aylık belirlenen tasarrufların yönetiminden, hem de zamanı geldiğinde kişilere kullandırmaktan sorumludur. Tasarruf finansman faaliyetleri günümüz koşullarında profesyonel bir seviyede sunulmaktadır.

Bu durum finansman alanında etkili bir gelişmenin mümkün olmasını da sağlamaktadır!

Tasarruf Finansman Sözleşmesi İle Tasarruflarınızı Güvenceye Alın
Tasarruf Finansman Sözleşmesi hem müşterinin hem de kuruluşun haklarını ve görevlerini resmileştirmek için şarttır.

Özellikle Resmi Gazete’de faizsiz sistem sunan kuruluşların alt yapısının yasal hale getirilmesi, faizsiz ev almak için bu tarz firmalara olan ilgiyi artırdı. Kiradan kurtulmak ya da birikimleri değerlendirebilmek için doğru yöntemler seçilmesi gerekir.

Peşinatsız ev almak banka kredileri aracılığıyla mümkün değildir. Üstelik birçok şartın yerine getirilmesi gerekiyor. Üstelik kredi faiz oranları ile konut çok daha yüksek miktara gelmektedir. Bu durumda bir diğer seçenek ise senetle ev almaktır. Ancak oldukça riskli olan bu yöntemi seçmektense, hem faizsiz hem de risksiz hizmet sunan kuruluşların tercih edilmesi ile yatırım yapmak çok daha mantıklı olacaktır.

Birikimevim İle Araç Sahibi Olun

Birikimevim ile sadece ev değil, araç da satın alınabilir. Taksitle ev alabilmenin en kolay yolu olan firmamız farkıyla, aynı şartlarda araba almak da mümkündür. Günümüzde taşıt sahibi olmak lüks olmaktan çıkmış ve ihtiyaç haline gelmiştir. Günlük rutin yaşam koşullarına ayak uydurabilmek için araç sahibi olmak şarttır.

Bunun için bankalar, aynı konut kredilerinde olduğu gibi, taşıt için de belirlenen bir miktarı müşteriden talep ediyor. Oysaki Birikimevim’de peşinat talep edilmiyor. Tasarruf finansman sözleşmesi yapılarak, müşterinin tasarrufları ve kuruluşun hak ve görevleri resmileştirilerek, risk ortadan kalkıyor ve hayallerdeki araca sahip olmak kolaylaşıyor. Bütün bu bilgiler ışığında etkili bir düzeyde tasarruf yapmanın yolu tasarruf finansmanından geçer!

İlgili Yazılar

Yorumlar

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir