Faizsiz ArabaFaizsiz Ev

Taksitle Ev Araba Sahibi Olmak

0

Kimi zaman reklamlarda ya da internet ilanlarında denk geldiğiniz, ayda 400 TL, ayda 500 TL, ayda 800 TL taksitle ev alma konulu içerikleri incelemiş miydiniz? Bu ilanların çoğunun gerçek olduğunu belirtmekten mutluluk duyuyoruz. Çünkü günümüzde birçok firma tarafından verilen hizmet neticesinde, Türkiye’nin en ücra noktasına dek faizsiz ödeme sistemleri sayesinde ev ve araba alınabiliyor. Sizler de tamamen faizsiz ve taksitle konut almak ya da farklı yatırımlarda bulunmak istiyorsanız, bu sistemleri araştırmanızda ve satın alma yöntemlerinde kullanmanızda fayda var deriz.

Taksitle Ev Nasıl Alınır?

Taksit, bir ürünün ya da hizmetin alınmasında kullanan bir çeşit ertelemeli ve eşit miktarda geri ödemeli harcama türüdür. Ancak, söz konusu taksit banka kredileri ve faizsiz ev alma sistemleri için ayrı anlamlar taşır. Örneğin, konut kredisinde taksit, evin bedeli ve üzerine eklenen faiz ile masrafların, belirlenmiş taksitlere bölünmüş halidir. Oysa faizsiz ödeme sistemlerinde taksitler, anapara üzerinden hesaplanmakta ve çıplak olarak, giydirilmemiş şekilde hesap edilmektedir. Çünkü bu sistemlerde faiz, masraf, komisyon yoktur. Bu sayede evin bedeli ne ise onu ödeyerek eve sahip olabilirsiniz.

Taksitle Ev Dışında Neler Alabilirim?

Taksit taksit ev almak kulağa hoş gelen bir durum. Faizsiz ev alma sistemleri, bu durumu eşit miktarda bölüştürdükleri senetler doğrultusunda gerçekleştirebiliyorlar. Üstelik bunun için ekstra koşullar da sunmuyorlar. Ev almak dışında da pek çok yatırım için değerlendirebileceğiniz bu kavram, sizlere:

l Ev
l Müstakil Ev
l Apartman, Bina
l İşyeri
l Ofis
l Dükkân
l Tarla
l Arsa
l Yazlık
l Otomobil
l Kamyon
l Kamyonet
l Arazi Aracı
l İş Makinası
l Traktör

Gibi pek çok gayrimenkul ve de menkul alma fırsatı tanıyor.

Taksitle Ev Çalışma Bedelleri

Taksit ile ev alma konusunda hizmet gösteren ve tasarrufa, birikime dayalı olan sistemler sayesinde, yukarıda saymış olduğumuz her türden gayrimenkule ve araca sahip olabilirsiniz. Bu türden bir satın alma gerçekleştirmek, size önemli avantajlar da katacaktır. Faizsiz, taksitle ev almak ise bunlardan ilki. Bu hizmeti sağlamak için ortaya çıkmış olan faizsiz ev alma sistemi firmaları ise %3 ilâ %9 oranlarında değişen hizmet bedelleri ile hizmet veriyorlar. Bu sistemde faiz olmadığı için bu oranlar oldukça cazip ve avantajlı oluyor.

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]

İlgili Yazılar

Yorumlar

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir