Faizsiz ArabaFaizsiz Ev

Sıfır Faizli Araba Fiyatları

0

Sıfır faizle araç almak istiyorsanız Birikimevim size özel ve cazip seçenekleri bulunan kampanyalar sunuyor. Bu kampanyalara Türkiye’nin tüm il ve ilçelerinden katılım sağlayabiliyorsunuz. Birikimevim’de yıllardır faizsiz ve taksitle ev ve araç alma hizmeti sunuluyor. Sisteme girenler bu sayede çok kolay bir şekilde ve zorlanmadan otomobil alabiliyor. Yıllardır uyguladığı prensipli sistemi yasalarca da güvenilir hale getiren firma, bu skalada milyonlarca üyesini ev ve araba sahibi yaparken bu hizmetine de halen devam ediyor.

Sıfır Faizli Araba Alınır Mı?

Ülkemizde sıfır faizle araba alma imkanı sunan Birikimevim, bu imkanlarında;
Banka kredisi,
Faiz,
Peşinat,
Ara ödeme gibi seçeneklere yer vermiyor.

Birikimevim’den kredisiz araba almak ve ev almak isteyenler yararlanabiliyor. Sistemde araç almak için veya ev almak için peşinat ödenmesi tarzında bir mecburiyet bulunmuyor. Ancak peşinat ödemesi yapmak isteyenler için sistem çok daha avantajlı seçenekler içeriyor.

Sıfır Faizli Araba Satan Yerler

Son yıllarda faizsiz ev, sıfır faizli araba, taksitle araba alma denildiğinde akla gelen kurumsal firmanın Birikimevim firması oluşu göze çarpıyor. Türkiye’nin her yerinde Birikimevim’in büro veya ofisleri bulunuyor. Elinizde yeteri kadar nakdiniz yok ve birikim yaparak araç almak istiyorsanız firmanın şubelerine giderek başvuru yapabiliyorsunuz. Ya da şubelerine gitmek istemiyorsanız sitesinde bulunan bize ulaşın formunu doldurarak hizmet alabiliyorsunuz.

Sıfır Faizli Araba Nasıl Alınıyor?

Birikimevim’den sıfır faizli araba alınıyor. Bu firma aynı zamanda sıfır faizli evde satıyor. Firmanın farklı farklı ev ve araba alma seçenekleri var.
Sabit,
Serbest,
Erken Teslimli sistemlerden birine üye olan katılımcılar gruplarındaki üyelerle birlikte her ay taksit ödüyor.
Birikimevim ise her ay toplanan bu taksitleri birleştiriyor ve her ay bir üyesini ev veya araba sahibi yapıyor. Sisteme hem ev hem de araba almak için üye olan kişiler bulunurken, katılımcılar bütçelerini zorlamadan rahatça otomobil ve konut edinebiliyor.

Sıfır Faizle Ve Peşinatsız Araba

Faizsiz, peşinatsız, ara ödemesiz ve kolay taksitlerle araba sahibi olmak istiyorsanız Birikimevim’in fırsatlarından yararlanabilirsiniz. Peşinatsız araba almak ve diğer seçenekleri incelemek istiyorsanız firmanın sitesine ulaşabilirsiniz.

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]

İlgili Yazılar

Yorumlar

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir