Faizsiz ArabaFaizsiz Araba Alma SistemleriFaizsiz Ev

Sıfır Araba Faizsiz Kredi

0

Günümüzde her eve zaruret haline gelen arabalar artık sıfır ve ikinci araba piyasası çok yükseldi. Sizlerin de sıfır araba alma piyasası çok arttığı için almanız zor hale gelmeye başladı. Bu da sizi kredi çekme işlemlerine yönlendirdi.

Birikimevim sayesinde sıfır araba kapınızda artık. Sağladığı fırsatlar sizi çok memnun edecektir. Artık kredi çekerken gün gün takip ettiğimiz kredilerin faizleri bizi çok düşündürmeye başladı. Bizler de sizlerin daha memnun olacağınız şekilde faizsiz kredileri sizlere sunmaktayız.
Faiziz bir şekilde ev almak sizi mutlu edecektir. Sizler için hazırladığı yapılandırmada bütçenizin dostu olmaya çalışıyor. Birçok konuda kolaylık sağlayan Birikimevim sahibinden araba almanın hızına ve rahatlığına erişeceksiniz.

Birikimevimin Uyguladığı Politikalar

Herkesin araba almak için koşulu aynı değildir. Kimisinin az birikimi vardır kimisinin ise elinde hiç para yoktur. Bunun için bunlara özel ayrı ayrı kampanyalar yapmaktadır. Her arabanın fiyatı aynı değildir hele ki sıfır araba fiyatlarındaki artış sizin bütçenizi çok yormaktadır.
Bunun için uyguladığı yöntem ve şekiller:
Sabit sistem
Serbest sistemErken teslimatlı sistem

Bu yöntemler sayesinde birikim olan ve birikimi olmayan insanların araba alma yolunu açtı. Sizleri bu yöntemlerle çok rahatlıkla sıfır almanızı sağlar.
Birikimevim’e Katılım Süreci!
Birikimevim’den faizsiz kredi alarak al sat araba almanız kolaylaştı. Peki, bu kampanyalara katılımımız ve onaylanması nasıl sağlanmaktadır? Merak edilen konunun ince ayrıntıları şu şekilde yazmak gerekirse almak istediğiniz eve karar verin ve ne kadar finansal ihtiyacınızın olduğunu belirleyin.
Almak istediğiniz evin parasal anlamda değeri belirlendikten sonra peşinat veya peşinatsız şekilde sisteme girişiniz yapılır. Aylık gelirinize göre taksit sayısı belirlenir. Belirlenen taksitte aylık ödeme durumunuzu çok iyi belirleyerek yapın.

Haklarınızın ve ödeme dönem planlaması belirdikten sonra sözleşmenizi okuyup imzalayın. Sözleşme imzalandıktan sonra sigorta araba için son adım olan notere gidilir. Noterde sıra belirlenip arabanızı alacağınız tarih tarafınıza bilgilendirilecektir.

Sıra belirlemede kesinleşen araba teslim tarihi geldiğinde Birikimevim arabayı alıp size verecektir. Böylelikle hayalini kurduğunuz sıfır arabaya Birikimevim sayesinde kavuşmuş olacaksınız.

İlgili Yazılar

Yorumlar

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir