Faizsiz Araba Alma Sistemleri

Senetle Araba Nasıl Alınır?

0
Senetle Araba Nasıl Alınır?

Senetle araba nasıl alınır? Merak edenler için bu yazımızda senetle araba alma konusunda sizlere yardımcı olmaya çalışacağız. Senetle araba alma, genelde bankalardan kredi alamayan, ancak araca ihtiyacı olanlar tarafından tercih edilen bir yöntemdir. Bunun yanında banka faizleri ile uğraşmak istemeyenler için de aynı şekilde senetle araba alımı daha cazip gelmekte ve bu nedenle faiz ödememek için bu yöntem seçilmektedir.

Peşinatsız ve Senetle Araba Alma

Senetle araba satın ama konusunda ilk olarak başvurulması gereken yerler arasında galeriler karşımıza çıkar. Banka kredisi ya da nakde oranla daha fazla tercih edilen bu ödeme sistemi, satıcıyı koruyan bir sistem olmasıyla da dikkat çekiyor. Hatta pek çok galeride araç alımı için gelen müşterilere senetle satış önerildiğini söylemek doğru olur.

Galerilerde senetle yapılan satışlarda satıcının kendini garanti altına alması için rehin işlemleri yapılır. Bu işlem noterde gerçekleştirilir ve aracı satın alan kişinin borcu bitene kadar rehin işlemi kaldırılmaz. Bunların yanı sıra senetle araç satın almanın hem alıcı hem de satıcı açısından birtakım avantajlar sağladığını söylemek yanlış olmaz. Şimdi, senetle araç almanın avantajları nelerdir? bunlara bakalım.

  • Senetle araç almanın en önemli avantajlarından biri tabii ki bankalar ile uğraşılmaması olarak karşımıza çıkar.
  • Peşinat ödenmediği hiç herhangi bir şekilde birikimi olmayan kişiler dahi senet ile araç satın alabilir.
  • Bunun yanında herhangi bir ay ödeme yapılmaması halinde araç sahibi ya da satıcı ile görüşerek borcu ertelemek mümkün olur.
  • Aylık ödemelerde sıkıntı yaşayan ya da ödeme planına sadık kalamayacak kişiler satıcı ile görüşerek aracı iade edebilir.

Wowwo Senetle Araç Satın Alma Sistemi

İkinci el araçlarda müşterileri için senetle araba satışı yapan Wowwo, aynı zamanda pek çok avantajı da beraberinde getiren bir ödeme yöntemidir. Firma bünyesinde satılan tüm araçlar gerekli kontrollerden ve testlerden geçerek satışa hazır hale getirilir. Wowwo sektör bünyesinde sağladığı güvenilir hizmetler ile son yılların en çok tercih edilen ikinci el senetle araba satın alma platformu olmuştur.

Müşterileri için her zaman hızlı ve güvenilir çözümler sunan Wowwo, deneyimli ve uzman kadrosu ile hizmet verir. Binek ve ticari araç alımlarında da Wowwo ile 1 yıl garanti hizmeti sunulur. Bunun yanında araca göre 5 bin kilometreye kadar garanti verildiğini ve herhangi bir arıza durumunda 24 saat destek sunulduğunu da söylemeden geçmeyelim. Eğer ikinci el araç satın alma konusunda güvenilir ve kaliteli bir hizmet arıyorsanız ve banka kredileri ile uğraşmak istemiyorsanız, hemen Wowwo ile görüşün ve kendiniz için düşündüğünüz aracı bir an önce en kolay ödeme koşulları ile satın alın.

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]

İlgili Yazılar

Yorumlar

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir