Faizsiz Ev

Konut Almak İçin Doğru Zaman Mı?

0

Ev almak isteyen herkesin beklediği dönem gelmiş bulunuyor. Özellikle birikim sahibi olan ve küçük bir fırsatı dahi değerlendirmek için hazır bekleyen kişiler, doğru ev alabilecekleri zamanı dört gözle bekliyorlar. Dövizin artmasının ardından, dolar bazında da değerlendirme alınan evler, kurların seyrettiği düzlemde şu an için en düşük seviyeleri görüyor. Yani bu da demek oluyor ki; konut almak için beklenen fırsat ayağınıza kadar geldi.

Doların Artışı Konut Alma Olanağını Etkiledi

Dolar artış gösterirken, son bir yıl için de konutların dolar bazındaki alım gücü %20 artmış durumda. Dolayısı ile elinde dolar ya da döviz bulunan konut almak isteyen kişilerin işleri daha da kolaylaştı. Var olan birikiminizin değeri artmışken, konut alma fırsatını kesinlikle kaçırmamalısınız.

Peşinatsız Konut Almak Karlı Mı?

Kredi yükünün altına girmek istemeyen kişiler, konut almak için farklı yollara başvuruyor. Bu yollarla en çok tercih edileni ve en karlı olanı ise; herkese katılım avantajı sunan, faizsiz ve peşinatsız ev alabilmenizi kolaylaştıran firmalardır. Bu firmalardan birisi ise uzun senelerdir Türkiye’de binlerce haneyi ev sahibi yapmış olan Birkimevim’dir.

Birikimevim Sayesinde Banka Faizine Son

Birikimevim’de her bütçeye uyarlanabilme özelliğine sahip olan esnek konut alma yöntemleri mevcut. Bu önlemler sayesinde aylık geliri 2-4 bin TL arasında olan hane de ev sahibi olabilirken, aylık geliri 5-10 bin TL olan kimselerde konut kredisine başvurmadan ev sahibi olmak gibi bir keyfi yaşıyorlar.

Birikimevim’de Şartlar Neler?

Kurumsal bir hizmet anlayışını konut almak isteyen hanelere sunan Birikimevim’in sizler ve diğer ev sahibi olmanın hayalini kuran kişiler için geliştirdiği birbirinden farklı konut alma seçenekleri mevcut.

  • Kredi ya da ara ödeme koşulu bulunmaksızın taksitle ev sahibi olmanızın önü açılıyor.
  • Kredi masrafı ya da ek ödeme gibi maddi anlamda konut maliyetine hiçbir etkisi olmayan ek giderlerle karşılaşmıyorsunuz. Taksitleriniz ile alakalı vadeyi ve de miktarı sizler belirliyorsunuz.
  • Katılım şartı aranmaksızın her ev sahibi adayının bu sistemde kontenjanı hazır. *Türkiye’de bulunan herhangi bir il ya da adresteki ev ile alakalı ödeme planı oluşturulmasını talep edebiliyorsunuz.

Kısacası, en kolay ödeme formülü ile ev sahibi olabilmenizin yolunu sizlere sunan bu kurumsal bütünlük sayesinde ev almak için şimdiden görüşmelere başlayabilirsiniz.

 

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]

İlgili Yazılar

Yorumlar

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Diğer Faizsiz Ev