Faizsiz Ev

Kira Öder Gibi Ev Sahibi Olmak İstanbul 2020

0

Alım gücünün azalmasına paralel bir şekilde ev fiyatlarında da büyük bir düşüş gözlemleniyor. Bu düşüş ile kenarda biraz olsun birikimi olan kişiler bu krizi fırsata dönüştürmenin yollarını aramaya başladı bile. Hal böyle olunca konut alışlarında büyük kolaylık sağlayan firmalara ilgi yoğunlaştı. Özellikle Birikimevim gibi tamamen faizsiz konut sahibi olabileceğiniz bir firma ile görüşmeniz illerinizi kolaylaştıracak.

Faizsiz Konut Kredileri

Satılık daire alabilmenin en basit yolu doğru stratejiyi izlemekten geçiyor. Faizsiz konut kredileri adı altında bankaların size sunacağı paketler dahilinde, toplam ödemenize ve size sunulan destek paketine baktığınızda arada dağlar kadar fark olduğunu göreceksiniz. Bu da demek oluyor ki taksitleri öderken yine zorlanmanız mümkün. Bu nedenle ev alırken sizin için en kolay ödeme şeklini sunan Birikimevim’e başvurmalısınız.

Ev Satın Almanın Tam Zamanı

Katılımcılarına aile gibi davranan bir sistemde var olmak, bankaların faiz çemberinde bulunmaktan çok daha karlı bir yatırım sahibi olmanızı sağlıyor. Konut kredisi almanın yollarını ararken, Birikimevim’in sizin için hazırladığı özel kampanyalardan da yararlanabilirsiniz. Bankaya ödeyeceğiniz faiz cebinizde kalsın, sizler de kısa sürede yeni evinize taşının.

Birikimevim’den Nasıl Faydalanılır?

Birikimevim, şartları ve size sağlayacakları olanakları dahilinde kampanyalarını sizlere sunuyor. Değerlendirmeye almak istediğiniz kampanya dahilinde temsilciniz size özel imkanların neler olduğunu tarafınıza anlatıyor.

  • Size sunulmuş olan kampanya dahilinde ilk olarak belirlemeniz gereken konu; hangi konut için bu kampanyadan faydalanmak istediğinizi kararlaştırmak.
  • Kararlaştırmış olduğunuz konut ile ilgili olarak kendiniz, ödeme planı oluşturulması doğrultusunda bir talepte bulunuyorsunuz.
  • Bu talebin ardından da sizin ödeme kolaylığınıza göre yeni bir sistem oluşturuluyor. Böylece kısa bir zaman diliminde kendinize uygun ödeme modeli eşliğinde ev sahibi olabiliyorsunuz.
  • Almak istediğiniz evi ister kira yolu ile kendi grubunuzda ki katılımcılar sayesinde erkenden teslim alıyor, dilerseniz de işlemleriniz devam ederken belirlenen tarihte o eve sahip olma imkanını yakalıyorsunuz.

Ev kredisi almaksızın kendi ödeme yöntemleriniz ile yapacağınız bir taksitlendirme sistemine kolayca uyum sağlayabilirsiniz. Bu şekilde alabileceğiniz bir ev sayesinde, daha güçlü bir yatırım sahibi olabilir, birikimlerinizi kredisiz bir şekilde değerlendirme şansına sahip olabilirsiniz.

İlgili Yazılar

Yorumlar

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Diğer Faizsiz Ev