Faizsiz EvFaizsiz Finans Kurumları

Hedefevim Nedir? Nasıl Çalışır?

0
Hedefevim

Hedefevim, taksitli ödeme koşulları ile ev ve araba sahibi yapan bir firmadır. İstenilen ev ya da arabanın banka kredisi çekmeden ve faiz ödemeden satın alınmasına olanak sağlar. Ödeme esnasında taksitlerin istenilen tutarlarda ödenmesine olanak sağlayan firma ülke genelindeki şubeleri ile hizmet  vermektedir.

Neden Hedefevim?

Birçok kişi ev ya da araba satın almak istediğinde genelde bankadan kredi çekmek zorunda kalır. Ancak bankalardan çekilen kredilerin oldukça yüksek tutarda faizleri vardır. Bunun yanında satın alınmak istenen ev ya da arabanın maliyetinden daha fazla kredi faizleri ile karşı karşıya kalınabilir. Böyle bir durumda ise ev ya da araba satın almak oldukça zor bir hale gelir. Ancak Hedefevim ile faiz derdi tamamen ortadan kalkar ve herhangi bir şekilde fazla para ödemeden ev ya da otomobil satın almak mümkün olur.

Hedefevim Avantajları Nelerdir?

Hedefevim ile ev ya da araba satın almak tamamen faizsiz bir sistem üzerine kuruludur. Ev ve araba satın alma konusunda en önemli avantajlardan biri olan bu durum, pek çok katılımcının ev ya da arabaya sahip olmasına olanak sağlar. Bu şekilde banka kredilerinde olduğu gibi faiz ödemenin aksine herhangi bir şekilde ek ücret ödemeden ev ve araba satın almak mümkün olur. Ayrıca peşinat vermeden de Hedefevim ile ev ya da araba satın almak oldukça kolaydır. Peki, Hedefevim ile müşteriler genel olarak hangi avantajlara sahip olur daha yakından göz atalım:

  • Çekilişli Sıralama Yöntemi
  • Peşinatlı Serbest Ödeme
  • Peşinatsız Serbest Ödeme
  • Faizsiz ev satın alma imkanı
  • Faizsiz araba satın alma imkanı
  • Kolay taksit ödeme seçenekleri
  • İstediğiniz ev ya da arabaya sahip olma
  • Kişisel bütçeye göre ödeme planı
  • 0 ya da ikinci el ev ya da araç satın alma

Hedefevim ile hangi ev ya da arabanın alınacağı katılımcılar tarafından belirlenir. Bunun ardından istenilen tutarda taksit miktarları belirlenebilir ve katılımcı bütçenise uygun bir ödeme planı ile ev ya da araba sahibi olma fırsatı yakalanabilir. İsteğe göre sıfır değil de ikinci el ev ya da araç da satın alınabilmektedir.

Hedefevim Nedir

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]

İlgili Yazılar

Yorumlar

Diğer Faizsiz Ev