Faizsiz EvFaizsiz Finans Kurumları

FPK Ev Alma Sistemi

0
FPK Ev Alma Sistemleri

FPK ev alma sistemi yani faizsiz peşinatsız kredisiz ev alma sistemi, müşterileri için banka kredileri gibi yüksek faiz oranları yerine hiçbir şekilde faiz almadan ve peşinat ödemeden ev sahibi olma imkanı sunar. Bunun yanında kredi masrafları, ara ödeme ya da vade farkı olmadan FPK ev alma sistemi ile istenilen evi satın almak mümkündür. FPK aynı zamanda Türkiye’nin en erken ev alma sistemi olarak bilinir.

FPK ev alma sistemi sayesinde herhangi bir şekilde faiz ödemez ya da vade farkı vermezsiniz. Katılımcıları için ev satın alma imkânı sunan FPK, bunun yanında otomobil almak isteyenler için de aynı fırsatları sunuyor. Faiz ya da peşinat ödemeden FPK ile istenen otomobili satın almak mümkündür. Ayrıca diğer gayrimenkuller konusunda da müşterilerine yardımcı olan FPK ödeme sistemi; ev ve arabanın yanı sıra dükkân ya da arsa gibi gayrimenkuller için de finansman desteği sunabilmektedir.

FPK Ev Alma Sistemi Nasıl Çalışır?

Türkiye genelinde pek çok modeli bulunan ve katılımcılarına hizmet veren FPK ev alma sistemi, ev, araba, arsa ya da dükkan gibi gayrimenkuller satın almak istediğinizde sizlere faizsiz finansman desteği sağlar. Bu şekilde banka kredilerine yüksek faiz oranları vermek zorunda kalmaz ve dilediğiniz gayrimenkulü gerçek değeri ile satın alırsınız. Ayrıca Türkiye’nin hangi bölgesinde ya da şehrinde olursanız olun, FPK sisteminden sonuna kadar faydalanabilirsiniz. Genel olarak FPK ev alma sistemi şu şekilde çalışır;

  • Ev ya da araba gibi gayrimenkullerden birini almak istediğinizde faizsiz ve peşinatsız finansman desteği sağlar.
  • Geri ödeme sırasında taksit tutarlarını müşterilerinin belirlemesine imkan tanır.
  • Ev alma sistemine peşinatlı ya da peşinatsız şekilde dahil olmak mümkündür.
  • Ödemelerde aksama gibi durumlar karşısında taksitler dondurulabilir.
  • Sisteme dahil olduktan sonra satın alınmak istenen gayrimenkulün cinsini değiştirmek FPK ile mümkündür.
  • Erken ödeme yapılması halinde eğer çekilişsiz bir sistem içinde bulunuluyorsa satın alınan gayrimenkulü daha erken teslim almak mümkün olur.
  • Tüm teslimatlar söz verilen tarih içerisinde hiçbir aksaklığa mahal vermeden yapılır.
  • FPK ev alma sistemi ile gerçekleştirilen grup organizasyonları tamamen FPK teminatı altındadır. Yani gruptan ayrılmak isteyen biri olsa dahi FPK güvencesi ile sistem hiçbir şekilde aksamadan yoluna devam eder.

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]

İlgili Yazılar

Yorumlar

Diğer Faizsiz Ev