Faizsiz ArabaFaizsiz Ev

Faizsiz Taksitle Ev Almak İstiyorum

0

Ev almak için uzun yıllar boyunca çeşitli yollar ile birikim yapan insanların üstüne faiz ödemesi yapması fazlasıyla rahatsız edici bir durumdur. Aynı durum araba almak isteyenler için de geçerli olur. Bundan dolayı birikimlerinizi değerlendirmenize yardımcı olacak yollar bulmalısınız. Faiz ödemesi yapmanız gerekmeden alacağınız bir ev veya araba en başından karlı bir yatırım yapılması noktasında yardımcı olan en büyük faktördür. Yatırımlarınızı en az sizin kadar önemseyen veya kazanca dönüşmesini amaçlayan Birikimevim bu konuda yanınızda olacaktır. Sistemin kolay, anlaşılır ve fazlasıyla kazançlı olmasından dolayı katılımcıların sayısı her geçen gün artar.

Faizsiz Olduğu Doğru Mudur?

Bankadan kredi almak zorunda kalanlar fazlasıyla faiz ödemek zorunda kalır. Faiz ödemelerinde bulunmak olağan bir işlem gibi gösterilmesine karşılık aslında uzun dönem hesaplamalarında sorun olur. Faizsiz araba veya ev aldığını söyleyen Birikimevim kullanıcılarının söyledikleri kesin ve doğrudur.
Çünkü:
Ödemeler tamamen sözleşmeye göre alınır,
Sisteme katılım payı haricinde herhangi bir bedel alınmaz,
Faizsiz olduğunu anlamak için taksit ve zaman çarpılmalıdır.
Bunların yapılması veya kontrolü halinde bile gerçekten faiz sorunu olmadığını anlamak kolay olur.

Taksitle Ödemeler Yapılır Mı?

Sistemin özünü oluşturan yaklaşım taksitlerle ödeme yapmaktır. Ödemeler yapmak için sözleşmeye bağlı kalmanız ve belirlenen zaman dilimlerinde yapmanız gerekir. Taksitle araba alma şansınız da vardır. Aracınızın alınması için de aynı şekilde bu sistemden yararlanabilirsiniz. Taksitli olması faiz alınmaması anlamına da gelir.

Senet Yapılması Gerekli Midir?

Sistem yapısı gereği araç almak isteyen birisi senetle araba almak olarak değerlendirebilir. Ama yapılan işlemler sözleşme esasına göredir. Bu nedenle senetle yapılan herhangi bir işlem olmadığını söylemek mümkün olur. Senetten ziyade yasal olarak sözleşme baz alınır.

Ödemeler ve Toplu Geri Alım

Ödemeleri nasıl yapacağınızı planlamak da elinizdedir. Bunun için Birikimevim şubesinden yardım isteyebilirsiniz. Topluca ödeme alacağınız zaman dilimi ise sözleşmede kura ve sabit ay durumuna göre ortaya koyulur. Bunun için en başından belli olduğunu söylemek söz konusudur. Güvenle ödeme yaparak ev ve araba alabilirsiniz.

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]

İlgili Yazılar

Yorumlar

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir