Faizsiz ArabaFaizsiz Ev

Faizsiz Ev Sahibi Olmak

0

Ev alırken finansman ile alakalı bir durum olduğunda en çok başvurulan yolların başında genel olarak banka kredisi gelir. Bankadan belli bir vade sonunda ödenmek üzere alınan paranın faiz karşılığında verilmesi işlemidir. Araç almak için de aynı yol kullanılır. Ev veya araç için yapacağınız değerlendirme sonucunda yıllık faizlerin aylık bazda olduğu gibi olmadığı ve maliyetlerin çok fazla olduğu dikkat çeker. Bundan dolayı faiz ödemeden ev ya da araç almak adına Birikimevim sistemleri talep görür. Sistem gereği ikinci el araba almak istediğinizde faiz ödemeniz gerekmez. Ödenen rakam talep ettiğiniz para ile aynıdır. Buradan da yapılan hesapla ortaya çıkar.

Araba Almanın Faizsiz Yolu

Araç almanın hem kullanım hem de yatırım açısından oldukça iyi bir tercih olduğu kesindir. Birikimevim senetle araba almak gibi algılanan taksitlendirme yoluna gider. Bu yolla aracınız yatırım yaparken aynı zamanda değer kazanmaya devam eder.
Ek olarak:
Zaman kaybetmezsiniz,
Peşinat veya benzeri ön ödeme zorunluluğunuz olmaz,
Araç sahibi olurken bankaya faiz ödemezsiniz,
Faiz diye ödeyeceğiniz parayla farklı yatırımlar da yapabilirsiniz.
Bundan dolayı araba almak için yapacağınız tercihlerin uzun vadede kar olmasını istediğinizde doğru yerde olmalısınız.

Faiz Konusundaki Gerçeklik

Faiz ödemeleri ile alakalı olarak her zaman inanılması güç bir durum ortaya çıkar. Birikimevim senetle araba alma veya bunun gibi talepleri olan tüketicilere taksitle yatırım imkanı sunar. Sisteme katılım için gereken ön ödeme haricinde herhangi bir ödeme alınmaz. Ödemelerin faizle bir ilişkisi de yoktur.

Toplu Ödemenin Alınması

Katılım sırasında kura ve sabit ay aralığı olarak iki sistem vardır. Senetle araba sahibinden alındığında daha kazançlı olacağından dolayı sistem her açıdan avantaj sağlar. Toplu ödeme için ise belirlenen zaman dilimi neticesinde ödemelerin alınması mümkün olur. Tarihte değişiklik veya başka bir olasılık olmaz.

Ödemelerin Düzeni

Düzenli ödeme yapmak her işletme için son derece önemlidir. Ödemelerin düzenli olması toplu ödeme alacağınız zamanla alakalı bir değişiklik olmasını da engeller. Bundan dolayı düzenli bir şekilde ödenmelidir.

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]

İlgili Yazılar

Yorumlar

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir