Faizsiz ArabaFaizsiz Ev

Faizsiz Araba Kredisi

0

Araç almak isterken bankadan alacağınız kredinin daha da fazlasını ödemek zorunda kalmak aracınızın fazlasıyla maliyetle satın alınmasına neden olur. Taşıt kredisi almak ve bunu ödemekle zaman geçirmek aracınızın daha da pahalı bir şekilde satın alınmasını da beraberinde getirecektir.
Faiz seçeneği her zaman bankaların zorunlu koştuğu sistemdir. Tüketici de bunu zorunlu bir şekilde yapılması gerekiyormuş gibi kabul eder. Faiz ödemek zorunda kalmadan araç sahibi olmanız da mümkündür. Birikimevim uzun zamandır bu imkanı sunar ve sayısız insanın da araba sahibi olmasına ön ayak olur. Güvenilir, yasal ve oldukça kolay bir şekilde yapılabilir.

Kredi Kullanmak Zorunda Olmamak

Birikimevim sistemi sayesinde kredisiz araç sahibi olmanın kolaylığını da yaşarsınız.
Bu sayede:
Evrak toplamanız gerekmez,
Şartlarla uğraşmazsınız,
Banka masraflarına katlanmazsınız,
Onay veya diğer işlem sürelerini beklemezsiniz,
Ödemeleri istediğiniz şekilde belirlersiniz,
Ödeme alacağınız zaman bellidir.
Bunun için bankalardan faiz karşılığında para almak çözüm olmaktan çok uzaktır. Bunun aksine zarar ve maliyet olarak geri dönecektir.

Araç Kredisi Almadan

Kredi almadığınızda ise sisteme katılım için sadece sözleşme yaparsınız. Kefilsiz senetle araba almanın modern ve güvenilir hali olarak da değerlendirmek gerekir. Bu yolla kredi olmadan da hem ev hem de araba alma imkanınız olur.

Ödemelerin Zamanı

Tüketicilerin en çok merak ettikleri nokta genel olarak ödemelerin durumudur. Araç kredisi alırken genel olarak ne zaman ve ne kadar ödeyebileceğiniz tarzında sorular sorulmaz. Bundan farklı olarak ödemelerin sorulduğu ve ödeme gücünüze göre düzenleme yapıldığı bir yerdir.

Güven Veren Bir Yol Mudur?

Taşıt kredisi almak istemeyenlerin uzun zamandır güvenle tercih ettikleri yoldur. Üyelerin sisteme katılım payı ödemeleri haricinde herhangi bir ödemeniz de yoktur. Faiz ödemesi de bulunmaz. Faizsiz olduğunu ödemelerden kolaylıkla anlayabilirsiniz. Belirlenen tarih kura ve sabit ay seçeneği ile belirlenir. Kura da tamamen şans etken iken sözleşmenin en başında belli bir ayda teslim alınması da belirlenebilir. Bunun için son derece şeffaf ve güvenilir bir şekilde yürütülür. Aracınızı seçtikten sonra ödemeler daha kolay gelecektir.

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]

İlgili Yazılar

Yorumlar

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir