Faizsiz ArabaFaizsiz Araba Alma Sistemleri

Faizsiz Araba Kredisi Nedir?

0

Birikimevim’in sunduğu en iyi hizmetlerden birisi olan faizsiz araba kredisi kampanyası ile sıfır araç veya ikinci el araç sahibi olabilirsiniz. Bankanın satın almak istediği arabayı alıp üstüne kar ve vade oranlarını koyup size başvuru ile satmasıdır.

Eğer satın alacağınız araç sıfır ise firmanın sağladığı koşullar içinde bu uygulama var ise başvuru yapabilirsiniz. Bazen araç bayiler size sıfır aracın bazı kısımlarını faizsiz verebilmektedir. Eğer size sıfır araç ile ilgili bir fırsat vermiyorlarsa ve sıfır faizle araç almaya yanaşmıyorsa Birikimevim tam size göredir.

Faizsiz Araba Alma Modelleri

Birikimevim birçok ilke imza atarak çok güzel bir şekilde sizi araç sahibi yapıyor. Sunduğu fırsatlar ve peşinatsız alımın yolunu açtı. Sağladığı faizsiz kredi araba alma sayesinde bütçenizi sarsmadan sıfır veya ikinci el araç sahibi olabilirsiniz.

Araç sahibi olmak için kullandığı bazı yöntemler mevcuttur.

Bunlar:

  • Sıra tespitli araba sahibi olmak
  • Vade ortası araba sahibi olmak
  • Esnek ödeme planı ile araba sahibi olmak

Bu üç modelle Birikim evim sizleri rahat bir şekilde ev ve araba sahibi yapmaktadır. Sizler de başvuru formunu doldurup bizlere başvurunuzu yapabilirsiniz.

Sıra Tespitli Araba Alma Modeli

Birikimevim’e yapılan başvurunuz değerlendirilip araba kredisi faizsiz bir şekilde yararlanma imkanına sahip olursunuz. Bu modelde aylık gelirinize göre vade oluşturup size rahat ödeme planı çıkartılır. Kısa vadede araç sahibi olmanıza yardımcı olacaktır. Noter huzurunda formu doldurarak çekilişe katılım sağlanır ve sıra tespiti yapılır. Daha sonra ödeme planıyla araba sahibi olurunuz.

Vade Ortası Araba Alma Modeli

Dar ve orta gelirliler için düzenlenmiş faizsiz ev alma ve faizsiz araba sahibi olmak için yapılır. Ödeme zorluğu yaşayanlar için çekilip dondurma imkanı sağlar. Ara dönem ödeme girişi de sağlanmış olur.

Esnek Ödeme Planlı Araba Alma Modeli

Birikimevim’in sunduğu bu modelde çiftçi veya esnafların araba sahibi olması için yapılmıştır. Aylık gelirinde değişiklik olanlar için düzenlenen esnek ödeme planı çıkartılır. Zorlandıkları zaman dondurama imkanı da sağlamaktadır. Araç sahibi olmak isteyenler aylık gelirini göstermek zorundadır.

 

İlgili Yazılar

Yorumlar

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir