Faizsiz ArabaFaizsiz EvFaizsiz Finans Kurumları

Faizsiz Araba Almak İçin 3 Kaçırılmayacak Yöntem

0

Artık her insanın hayali araba almaktır. Bunun için yeterli imkan ve koşullar sağlanmıyor ve o yüzden vazgeçmek zorunda kalıyorsunuz. Artık Birikimevim’in sunduğu faizsiz araç hizmeti ile araba almak daha kolay hale geldi.

Her ailede bulunması zorunlu hale gelen araba alma fikri yükselmeye başladı. Araba almak seçenekleri olarak peşin para, kredi çekerek ve araba firmalarının kampanyalarını takip ederek ve kullanarak araba sahibi olabilirsiniz.

Alışılmışın dışında memur hanımlar ve beylerin gün yapılarak para biriktirmesi ile alınır. Firmalar arasında araba almak için çeşitli fırsatlar oluştururlar. Birikimevim sayesinde de kolaylıkla araba sahibi olabilirsiniz.

Birikimevim ile Araba Almanın Yolları!

Bu firmanın içinde birkaç yöntem bulunmaktadır. Bu sistemler kişilere özel fırsatlarla doludur. En çok tercih edileni ise senetle araba almaktır. Bunların ortada buluştuğu üç sistem vardır. Bunlar sistem olarak çok iyi fırsatları sizlere sunmaktadır.

Birikimevim’in kullandığı sistemler:

Sabit Sistem: Kura yöntemine dayanır. Önceden belirlenen tarihte kura çekilir. Daha sonra çekilen kura sonrası kişilere özel araba alma tarihleri belirlendi. Belirlenen tarih geldiği zaman araba alınır.
Serbest Sistem: Sabit sistemden değişik bir düzen üzerine kuruldu. Bu alınacak arabanın taksitlerini ve taksit ücretlerini üye belirlemesi üzerine kurulmuş sistemdir. Üyenin yaptığı ödemeler arabanın alış tarihini belirler.
Erken Teslimat: Bu sistem ise üyenin yaptığı ara ödemelere bağlı oluşur. Böylelikle araba teslim tarihinden önce yapılmış olur.
Böylelikle Birikimevim sayesinde kolaylıkla araba sahibi olabilirsiniz.

Birikimevim Alım Süreci Nasıl İşler?

Faizsiz ev veya faizsiz araba alma isteyen müşteriler ilk önce alacağı araba veya evin fiyatı belirlenir. Daha sonra kayıt yaptırılır, peşinat ve peşinatsız seçenekleriyle sisteme girişi yapılır. Daha sonra ödeme türü ve ödenecek tutarı aylık taksit şeklinde şekillendirerek ayarlanır.
Sıfır veya ikinci el araba, eve sahip olabilirler. Noter huzurunda imzalar atılır ve kura çekimi aşamasına geçer. Farklı sistemler uygulanır ama sonunda ödenen miktar hep aynı kalır.

Senetle Ev Alma

Senetle ev almak için öncelikle ön başvuruyu tamamlamak gerekir. Daha sonra kira öder gibi Birikimevim sistemi oldukça fazla imkan sağlar. Çalışma durumu ve maaş bordrosu istenir ve ev sahibi olursunuz.

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]

İlgili Yazılar

Yorumlar

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir