Faizsiz ArabaFaizsiz Ev

Faizsiz Araba Alma Hayali Kuranlara Birikimevim’den Fırsat

0

Dünyanın ve ülkemizin içerisinde bulunduğu ekonomik daralma faizlerin oldukça yüksek seviyelere ulaşmasına yol açmıştır. Özellikle ülkemizde son yapılan vergi ve faiz artışları taksitle araba almak isteyenlerin daha uygun seçeneklere yönelmesini sağlamıştır. Birikimevim her dönem olduğu gibi ev ve araba sahibi olmak isteyenlerin bu dönemde de faiz yükünden kurtulmasını sağlıyor. Hayalini kurduğunuz arabaya Birikimevim sayesinde kendi belirlediğiniz ödeme planlarıyla ve faiz ödemeden sahip olabiliyorsunuz.

Faizsiz Araba Sahibi Olmak

Faiz, alacağınız ev veya arabadan bir tane de kredi kuruluşuna hediye etmeniz anlamını taşımaktadır. Bu sebeple sıfır araba faizsiz kredi imkânı ile Birikimevim’den alacağınız arabanın gerçek değerini ödeyerek hayallerinizi gerçeğe dönüştürebilirsiniz. Yeni bir araba sahibi olama hayali kuranların önlerindeki en büyük engel faiz yüküdür. Birikimi olmayanlar araba alma hayallerini ötelemeden Birikimevim’in faizsiz araba sahibi yapan fırsatlarından hemen yararlanabilir.
Faizsiz Taksitle Araba Sahibi Olmak
Birikimevim faizsiz kredi olanaklarıyla araba sahibi olmak isteyenlerin bütçelerine uygun ödeme seçeneklerini belirleyerek araba taksitle araba sahibi olmalarını sağlıyor. Hem faiz olmadan hem de zorlanmadan ödeyebileceğiniz taksitlerle ister sıfır ister ikinci el arabanızı hemen teslim alabiliyorsunuz.
Birikimevim’den Araba Almanın Avantajları
Birikimevim ülkemizin her yerinde en uygun koşullarla araba sahibi olmak isteyenlerin hayallerini gerçeğe dönüştürüyor.
Birikimevim ile araba sahibi olanların başlıca avantajları;
Faizsiz,
Taksitle,
Peşinatsız,
Kefil ve koşulsuz,
Ara ödemesiz,
Bu avantajların yanında Birikimevim’den araba almak isteyenler ödemek istedikleri taksit seçeneğine göre ödeme planlarını kendileri oluşturabiliyor. Ayrıca taksitlerin ödenmesi sırasında karşılaşılacak ekstra giderlerin ortaya çıkması durumunda taksit öteleme imkânı da sunuluyor.

Birikim Yapmak

Birikimevim faizsiz para biriktirme düşüncesi olanlar için en güvenli yöntemleri sunuyor. Günümüz ekonomik koşullarında bütçemizden artırmış olduğumuz her kuruşun önemi büyük. Ancak inancımız gereği birikimlerimizi faize yatırtmak aykırı bir durum ortaya çıkartmaktadır. Fakat elimizde kalan her kuruş ekonomik krizden dolayı günden güne eriyor. Birikimevim birikimlerinizi son kuruşuna kadar yatırımlara yönlendirerek faizsiz bir şekilde birikiminizin enflasyon karşısında eriyip gitmesini engelliyor.

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]

İlgili Yazılar

Yorumlar

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir