EmlakFaizsiz Ev

Ev Almada Faizsiz Yöntem

0

İnşaat sektörünün hızla büyümeye başladığı 2000’li yılların başından bu yana, geriye dönük hiçbir iyileştirme ve serbest piyasa analizi yapılmaması, ev fiyatlarının tavan yapmasına yol açtı. Bu sebeple de kira ödemekten bıkan bireyler, taksitle ev alma işlemlerine ve çoğunlukla banka konut kredilerine yöneldiler. Oysa konut kredisi dışında yer alan faizsiz ev alma sistemleri, bu noktada bir bankaya kıyasla çok daha büyük avantajlarla hizmet sağlıyorlar. Firmalara olan güven, sektörde kaç yıldır bulundukları ve referansları sayesinde farklılık gösterebiliyor. Ancak, bugüne kadar sistemin hiçbir insanın evini ya da arabasını alamaması gibi bir mağduriyet yaratmaması, üstelik son yıllarda sisteme dâhil olanların ödemelerine sigorta da yapılması, artık daha güvenli bir yapı oluşturuyor.

Taksitle Ev Almak

Türkiye Müslüman bir ülke. %99’un Müslüman olarak yaşadığı ülkemizde faize bakış açısı malûm. Bu sebeple de faizsiz ev alma sistemleri, banka kredilerine oranla çok daha cazip olmasının yanı sıra, düşünsel olarak da farklı bir algoritma yaratıyor. Dini açıdan faize bulaşmak istemeyenlerin dışında, elbette bankaya faiz ödeyip fazla ödeme yapmak istemeyenler de bu noktada buluşuyorlar. Kimileri ev, kimileri araba, kimileri iş makinası ya da arsa yatırımı yapmak için eşit bir paydada buluşuyor ve bu firmalar ile çalışmaya başlıyor. Taksit ile alınabilen tüm bu menkul ve gayrimenkuller, avantajlı fiyatlar ile sizlerin olabiliyor.

Taksitle Ev Veren Firmalar

Günümüzde taksitle ev veren pek çok firma mevcut. Sistemin bilinen en eski aktörü Eminevim, ardından Birevim, sonrasında Tasarruf AŞ, FuzulEv, Birikimevim, Morevim ve dahası… An itibari ile bu hizmeti veren pek çok firma olsa dahi, bilinen en önemli firmalar eskiden yeniye bu şekilde sıralanıyor. Hangisinin daha iyi olduğuna karar vermek ise sizlerin işi. Zira internet üzerinde tüm bu firmalar ile ilgili pek çok detay yer alıyor. Buradan yola çıkıp, müşterilerini memnun eden firmayı tercih etmenizde fayda var.

Taksitle Ev Alma İşlemleri

Hem firmaları hem sistemi kısaca anlattık hem de sizlerin aşina olması açısından kısa bilgiler verdik. Ancak, söz konusu bilgilere daha sağlıklı ulaşmanız ve kapsamlı detay almanız için bir faizsiz ev alma firmasının ofisine gitmenizde fayda var. Sizlere sunulacak olan bilgiler ışığında ödeme gücünüz, girmek istediğiniz grup ve ev fiyatını belirleyerek taksitle ev alabilir ve hayallerinize kavuşabilirsiniz.

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]

İlgili Yazılar

Yorumlar

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Diğer Emlak