Faizsiz Araba Alma SistemleriFaizsiz Finans Kurumları

Eminoto Nedir? Nasıl Çalışır?

0

Eminoto Nedir?

Eminoto firması, müşterilerine faizsiz finans desteği veren ve oluşturduğu gruplarla kişilere nakit akışı sağlayan bir kurumdur. Grup içerisinde bulunan kişiler arasında düzenlenen kura çekimi ile o ay içerisinde kimin araba sahibi olacağı belirlenir.

Araba Sahibi Olmak İçin İzlenen Adımlar

Müşteri satın almak istediği araca karar verir ve bu aracın fiyatı sözleşmede belirtilir.
Belirlenen araç bedeli 20 ila 40 ay arasındaki taksit sayısına bölünür. Böylelikle ödenecek aylık taksit tutarı da belirlenmiş olur.
Bu iki unsur temel alınarak müşterinin dâhil olacağı grup belirlenir.
Gruplar belirlenirken ödeme yapılacak taksit sayısı ile grupta olan kişi sayısının eşit olması sağlanır. Bunun olmasının sebebi ise araba sahibi olmak için bekleme sürenizin en fazla taksit sayınız kadar olmasını sağlamaktır.
Bu sistemde her ay bir araç bedeli grubun havuzunda toplanmış olur. Böylelikle noter huzurunda yapılan kura ile o parayla belirtilen ayda kimin araba alacağı da saplanmış olur.
Aracını alan kişinin eğer kalan taksitleri var ise ödemesini yapmaya devam eder.

Eminoto Çalışma Şartları

Eminoto çalışma şartları içerisinde dikkat edilmesi gereken bazı noktalar vardır. Bunların ilki taksitin ödenmemesi ile ilgili olan kurallarıdır. Eğer müşteri taksitlerini aksatırsa aksattığı ay kadar arabayı alması ertelenir. Ayrıca gruptaki diğer kişilerin mağduriyet yaşamaması adına gecikme cezaları da taksitini geciktiren müşterinin taksit tutarlarına eklenir.

Ayrıca sistemlerinde bulunan ve her bütçeye uyum sağlayan ödeme planları ile aracı teslim alacağınız ay, vereceğiniz peşinat taksit tutarınız ve organizasyon işletim ücretleri farklılık gösterecektir.

Firmanın sizlere sunduğu diğer fırsatlardan birisi ise çekilişsiz sistemleridir. Bu sistemde ödediğiniz peşinat ve taksit miktarlarınız ne kadar yüksek olursa aracı alabileceğiniz sürede o kadar kısa olacaktır.

Eğer tercih ederseniz aracınızı satın aldıktan sonra kalan taksit tutarlarınızı tek seferde ödeyerek kapatabilirsiniz.

Bu sistemin müşterilerine sağladığı büyük yararlar bulunmaktadır. Öncelikle faiz ödemesi olmayan sistemde istediğiniz aracı istediğiniz yerden satın alma imkânınız vardır. Yaptığınız yatırımları geri almak istediğiniz takdirde ise herhangi bir yaptırım uygulanmadan yatırımlarınız size iade edilir.

Bu sitede yer alan YAZILAR BİLGİLENDİRME AMAÇLIDIR. Detaylı bilgilere firmaların KENDİ SİTELERİNDEN ULAŞABİLİRSİNİZ.

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]

İlgili Yazılar

Yorumlar