Faizsiz ArabaFaizsiz Ev

Birimievim İle Vadeli Araba İmkanı

0

Birimievim herkesin bütçesine uygun ödeme yapabileceği vadeli araba alma seçenekleri sunuyor. Faize karşı savaş açan Birikimevim araba ve ev sahibi olmak isteyenlere bütün kolaylıkları sağlıyor. Herkes bütçesinden yaptığı tasarruflarla hayalini kurduğu arabayı kısa sürede alabilir. Alırken kazanmak isteyenler Birikimevim avantajlarını fırsata dönüştürebilir.
Son yapılan düzenlemeler hem sıfır hem de ikinci el araba fiyatlarının zirve noktalara ulaşmasına sebep oldu. Bu yüksek fiyatlar üzerine birde yükselen faiz oranları alınacak arabanın değerinin iki katı olarak ödenmesine yol açıt. Birikimevim araba sahibi olmak isteyenlerin faizsiz, peşinatsız ve koşulsuz bir şekilde yeni arabalarını almalarını sağlıyor.

Faiz Ödemeden Ev Sahibi Olmak

Kirada oturanlar, birikimi olmayanlar ve yatırım için ev almak isteyenler Birikimevim’in faizsiz ev kredisi ile Türkiye’nin her yerinden ev alabiliyor. Kredi kuruluşlarına bir ev parası kadar faiz ödemek istemeyenler aynı taksitleri ödeyerek iki eve birden sahip olabilir. Yapılan tasarrufların değerini çok iyi bilen Birikimevim tasarrufların enflasyona ezilmeden yatırıma dönüşmesini sağlıyor. Kirada yaşayanlar dönüşümü olmayan kira giderlerini Birikimevim ile ev sahibi olmak için yatırıma dönüştürebilir.

Arabanızı Siz Tercih Edin

Birikimevim araba sahibi olmak isteyenlere geniş bir seçenek sunuyor. Ekspertiz araba alımında güven duygusunu artıran bir uygulamadır. Birikimevim sıfır olsun veya iki el araba olsun faizsiz bir şekilde araba alma hayallerini gerçekleştiriyor. Kimse ev veya araba hayalinden vazgeçmesin diye Birikimevim tüm kolaylıkları sağlıyor. Birikimevim ile yükselen faiz oranlarından etkilenmeden sıfır veya ikinci el araba hayallerinizi gerçeğe dönüştürebilirsiniz.

Birikimevim Avantajları

Birikimevim alırken kazandırma avantajı sağlıyor. Birikimevim ile ev veya araba almak isteyenlerin elde ettiği diğer avantajları şöyle sıralamak mümkün;
Faizsiz
Peşinatsız
Komisyonsuz
Kefilsiz
Ara ödemesiz
Birikimevim ile ister araba ister ev almak isteyenler ödemek istedikleri taksit tutarını kendileri belirleyebiliyor. Birikimevim’den araba ya da ev alanlar ödeme güçlüğü çektikleri dönem için taksit erteleme veya öteleme avantajı buluyor. Birikimevim kimsenin yaşam standartlarının düşmeden ev ve araba sahibi olması için özel bir avantajı sunuyor.

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]

İlgili Yazılar

Yorumlar

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir