Faizsiz Araba Alma SistemleriFaizsiz Finans Kurumları

Birikimoto Nedir? Nasıl Çalışır?

0
Birikimoto Nedir

Faizsiz, taksitle araç sahibi olmak isteyenlerin tercih edebileceği, 30 yıllık Telli Grup güvencesi ile katılımcılarıyla buluşan Birikimoto ile peşinatlı ya da peşinatsız otomobil sahibi olabilirsiniz. Birikimoto, herhangi bir banka kredisine ihtiyacınız kalmadan, ek ödemeler ve masraflar için bütçe ayırmadan kolayca araç sahibi olmanızı sağlamaktadır.
Otomobil almak isteyen kişilerin ihtiyacı olan nakdin Birikimoto tarafından oluşturacak el birliği sistemi ile alınacak birikimin olması, otomobil piyasasında bütün tarafları olumlu etkileyecek bir durum oluşturacak ve daha geniş kapsamda bütün ülke ekonomisinde önemli bir canlılığın oluşmasına yardımcı olacaktır.

Birikimoto Nasıl Çalışır?

Birikimoto çalışma sistemleri içerisinde peşinatlı ya da peşinatsız seçenekler bulunmaktadır. Eğer elinizde bir birikiminiz yoksa bu durumda birikimoto’nun peşinatsız ödeme sistemine katılabilirsiniz. Birikimoto size bu konuda oldukça avantajlı ödeme planları sunmaktadır.
Peşinat ödemesi yapacağınız zaman bunun güvence altında olmasını istiyorsanız da Birikimoto bunu kamu bankaları ile yapmış olduğu anlaşmalar ile sağlamaktadır. Sizlere bir teminat mektubu hazırlanır ve bu sayede siz de güvenilir bir şekilde birikimlerinizi peşinat olarak ödeyebilirsiniz.
Birikimoto ile araç sahibi olmak isterseniz öncelikle almak istediğiniz aracın modelini veya fiyatını belirlemelisiniz. Bu sayede ne kadar finansman desteğine ihtiyaç duyduğunuzu söyleyebilirsiniz. Belirttiğimiz gibi ister peşinatlı isterseniz de peşinatsız olan sistemlere dahil olabilirsiniz. Sonrasında yapmanız gereken ise sadece taksit oranlarınızı belirlemek ve ödemelerinize başlamak olacaktır. Aracınızı ne zaman teslim alacağınıza Birikimoto sistemleri ile karar verebilirsiniz.

Birikimoto’nun Avantajları

Birikimoto, aşağıdaki pek çok avantaja sahip olsa da en önemlisi, bünyesinde Aksam Oto, Autogong, Ekosistem, Ekoparça, HYS, İstanbul HT Sigorta ve İstanbul Yapı markalarını barındıran 30 yıllık Telli Grup güvencesinde olmasıdır.
• Banka kredilerinde olduğu gibi kredi masrafı, ara ödemeler ya da yüksek faiz tutarlarını ödemek zorunda kalmazsınız.
• Birikimoto ile Türkiye’nin her yerinden istediğiniz aracı satın alabilirsiniz. Yine bütçeniz ne olursa olsun düşük taksit tutarları ödeyerek hayal ettiğiniz araca sahip olabilirsiniz.
• Yüksek faiz tutarları ödemeyeceğiniz için alacağınız aracı değerinde almış olursunuz.
• Ödeyeceğiniz taksit tutarlarını kendiniz belirlersiniz. Böylece bütçenizi siz belirleyebilirsiniz.
Bu gibi avantajlar sayesinde Birikimoto, faizsiz finans sistemleri içerisinde en çok tercih edilen ve günden güne katılımcı sayısını artıran bir firma olmaya devam etmektedir. Hayalinizdeki aracı almayı ertelemeyin ve bir an önce Birikimoto sistemine dahil olun!

Birikimoto Avantajları

İlgili Yazılar

Yorumlar