Faizsiz ArabaFaizsiz Finans Kurumları

Araba Almanın Kolay Yolu

0

Araba almanın kolay yolu nedir? Diye merak ediyorsanız, bu konuda sizlere sunacağımız bilgiler sayesinde istediğiniz bir arabayı nasıl kolay bir şekilde alabileceğinizi öğrenebilirsiniz. Genelde araç satın almak isteyen birçok insan bankalara başvurur ve yüksek faiz oranları ile istediği bir arabayı almaya çalışır. Ancak bankalar yüksek kredi faizleri ile bir arabayı gerçek değerinden çok daha yüksek fiyatlarda satın alabilirsiniz. Üstelik kredi çekimi sırasında ödenen kredi tahsis ücreti ve çeşitli sigorta bedelleri de yine büyük bir külfet olarak karşımıza çıkar. Bu nedenle istediğiniz arabayı satın almanız için yapmanız gereken faizli kredi veren finans kuruluşları yerine faizsiz finansman desteği sunan firmalar olmalıdır.

Faizsiz Finansman Desteği ile Araba Alma

Eğer kredi kullanmak için sadece bankalardan kredi çekerek alabileceğinizi düşünüyorsanız, yanılıyorsunuz demektir. Çünkü günümüzde pek çok firma müşterileri arasında oluşturduğu faizsiz fon sistemi ile sizlere araba olma imkanı sunar. Yani bu firmalar ile hiçbir peşinat ödemeden ve bunun yanında faizli kredi kullanmadan istediğiniz bir arabayı satın alabilirsiniz. Faizsiz fon sistemi ile araba alabileceğiniz firmalar ise aşağıdaki gibi sıralanabilir;

Yukarıda sıralamış olduğumuz tüm faizsiz finansman desteği sağlayan firmalar, sizlere faizsiz ve peşinatsız araba satın alma imkanı sunar. Bu firmalardan biri ile dilediğiniz aracı uygun fiyatlarda ve gerçek değerlerinde satın alabilir ve bu şekilde bankalara yüksek faiz ödemekten kurtulabilirsiniz. Firmaların sağladığı faizsiz fon sistemine dahil olmak için tek yapmanız gereken oldukça düşük oranlarda belirlenen katılım payını ödemek ve bunun ardından sisteme dahil olmaktır. Ardından yapılan kura çekimi ile belirlenen tarihte aracınız bizzat firma tarafından sizlere teslim edilecektir.

Faizsiz Finansman Desteği ile Araba Almanın Avantaları

Faizsiz fon sistemi kurarak sizlere hizmet veren ve ev ya da araba almanızı kolay hale getiren firmalar, aynı zamanda pek çok avantajı da beraberinde getirir. Bu firmalar sadece faizsiz finansman desteği sağlamakla kalmaz, sizlere en uygun koşullar ile araba satın almanızda yardımcı olur. Peşinatsız ve kendi belirleyebileceğiniz taksit oranları ile bu firmalardan yararlanmanız mümkündür. Faizsiz finansman desteği sunan firmaların sunduğu avantajlar genel olarak aşağıdaki gibi karşımıza çıkar;

  • Faizsiz fon sistemleri sayesinde siz de her şeyden önce ev ya da araç sahibi olabilirsiniz. Üstelik hiçbir bir şekilde faiz, kredi masrafı veya sigorta ücreti ödemek zorunda kalmazsınız.
  • Ayrıca faizsiz ödeme sistemleri ile her katılımcı tıpkı kira öder gibi araba sahibi olabilir.
  • Bunun yanında faizsiz finansman desteği sunan firmaların en önemli avantajlarından biri hiçbir şekilde peşinat talep etmemesidir.
  • Fon sistemi içerisinde yer alan her katılımcı geri ödeme taksitlerini kendi belirler ve böylece bütçesine göre geri ödeme yapabilir.
  • Bunların yanı sıra sisteme katılanlardan asla ara ödeme ya da ek ödeme şeklinde taleplerde bulunulmaz.
  • Her katılımcı eğer isterse erken ödeme yapabilir ve bu şekilde satın aldığı aracı daha erken teslim alabilir. Erken ödeme yapmak tamamen sizin istediğiniz doğrultusunda olur ve firma sizden kesinlikle buna benzer bir ödeme talep etmez.
  • Diğer yandan katılımcılar satın almak istedikleri aracın geri ödemelerini yaparken kararını değiştirerek başka bir araç satın almak isteyebilir ve ödemelerini buna göre düzenleyebilir. Bunun için sadece teslimatın gerçekleşmemiş olması yeterlidir.
  • Faizsiz fon sistemlerine Türkiye’nin pek çok şehrinden başvurmak mümkündür. Çünkü bu desteği sunan firmaların Türkiye genelinde oldukça yaygın bir şube ağı vardır.

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]

İlgili Yazılar

Yorumlar

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir